Inaugurácia poštovej známky v Brodzanoch

Brodzany

Viac...

Otvorenie výstavy F. Horniaka v Leviciach

Srdečne pozývame na pokračovanie putovnej výstavy Františka Horniaka. Tentokrát bude otvorenie 2. októbra o 16:00 v CK JUNIOR v Leviciach.

Na podujatí bude zriadená priehradka POFIS a bude k dispozícii príležitostná poštová pečiatka.

pozvánka levice

Viac...

Uvedie poštovej známky 175. výročie železníc na Slovensku

Pozvánka ZSR

Na podujatí bude zriadená príležitostná priehradka POFIS a k dispozícii bude príležitostná poštová pečiatka.

Viac...

Výsledky Ankety o najkrajšiu známku

vyhodnotenie ankety

Do ankety o najkrajšiu poštovú známku za rok 2022 sa zapojilo 1068 účastníkov.

Viac...

Otvorenie výstavy "Majster čiar"

blog M.Č.

Viac...

150 rokov organizovanej turistiky

turistika blog

Viac...

Dni mesta Banská Bystrica

Dni mesta

Vo štvrtok 15. júna od 13:00 – 17:00 sa Poštové múzeum zúčastní na podujatí "Dni mesta Banská Bystrica" v záhrade UMB pri Štadlerovom nábreží . Priamo z tohto miesta môžete odoslať pohľadnicu alebo poštový lístok opečiatkované príležitostnou poštovou pečiatkou s portrétom Teofila Štadlera a pozrieť si výstavu Architektúra na malej ploche.

Viac...

František Horniak - To najlepšie z tvorby

Srdečne pozývame na pokračovanie série výstav Františka Horniaka - To najlepšie z tvorby. Tentokrát bude výstava prezentovaná v galérii Jabloň v Prievidzi.

Otvorenie výstavy bude 15. 6. 2023 o 17.00 (Falešníka 6, Prievidza). Na akcii bude zriadená príležitostná poštová priehradka pošty Prievidza 1.

Viac...

Bratislavské zberateľské dni 2023

baner bzd

Milí zákazníci, opäť sa stretneme na Bratislavských zberateľských dňoch! V stánku Slovenskej pošty - POFIS nájdete aktuálne vydania poštových známok a vybraný filatelistický tovar za posledné dva roky. K podujatiu sme vydali poštový lístok s prítlačou, dve príležitostné poštové pečiatky a tradične vydáme aj známku s personalizovaným kupónom venovanú BZD.

Viac...

BRATISLAVAFILA 2023

BAFILA blog

Pri príležitosti 30. výročia vzniku Slovenskej Republiky sa bude v dňoch 1. až 4. júna konať v priestoroch Slovenského národného múzea (vstup z Múzejnej ulice) Národná filatelistická výstava s medzinárodnou účasťou BRATISLAVAFILA 2023.

Viac...