150 rokov organizovanej turistiky

turistika blog

Viac...

František Horniak - To najlepšie z tvorby

Srdečne pozývame na pokračovanie série výstav Františka Horniaka - To najlepšie z tvorby. Tentokrát bude výstava prezentovaná v galérii Jabloň v Prievidzi.

Otvorenie výstavy bude 15. 6. 2023 o 17.00 (Falešníka 6, Prievidza). Na akcii bude zriadená príležitostná poštová priehradka pošty Prievidza 1.

Viac...

BRATISLAVAFILA 2023

BAFILA blog

Pri príležitosti 30. výročia vzniku Slovenskej Republiky sa bude v dňoch 1. až 4. júna konať v priestoroch Slovenského národného múzea (vstup z Múzejnej ulice) Národná filatelistická výstava s medzinárodnou účasťou BRATISLAVAFILA 2023.

Viac...

Derniéra výstavy Petra Uchnára v Banskej Bystrici

derniera

Na podujatí bude zriadená príležitostná poštová priehradka pošty Banská Bystrica 1. Predávať sa bude aj katalóg venovaný výstave: "Peter Uchnár: Maľba, Ilustrácia, Grafika".

Viac...

Anketa o najkrajšiu známku 2022

anketa 2022

PRIAMY LINK NA HLASOVANIE TU

Viac...

Uvedenie poštovej známky Kostolík sv. Juraja v Nitrianskej Blatnici

V nedeľu 30. apríla Vás pozývame na uvedenie poštovej známky Kostolík sv. Juraja v Nitrianskej Blatnici. Na akcii bude zriadená priehradka POFIS a bude sa používať príležitostná poštová pečiatka.

uvedenie známky

Viac...

Inaugurácia poštovej známky 125. výročie vydavateľstva

tranoscius

Srdečne pozývame na inauguráciu poštovej známky, ktorá je venovaná 125. výročiu vydavateľstva TRANOSCIUS. Podujatie sa bude konať 27. apríla 2023 o 14:30 v priestoroch Mestského úradu (Štúrova 41) v Liptovskom Mikuláši.

Na akcii bude zriadená príležitostná poštová priehradka a k dispozícii bude aj príležitostná poštová pečiatka.

Viac...

Uvedenie poštovej známky Veľká Noc 2023

Srdečne pozývame na uvedenie poštovej známky Veľká noc 2023: Slovenské ľudové rezbárstvo. Súčasťou podujatia bude aj zriadenie príležitostnej poštovej priehradky.

pozvánka veľká noc

Viac...

Inaugurácia poštovej známky venovanej Jánovi Gotčátrovi

gotčár pozvánka

Srdečne pozývame na prvú tohtoročnú inauguráciu, ktorá bude venovaná Jánovi Gotčárovi. Podujatie sa uskutoční 17. 2. 2023 (piatok) o 13.00 v obradnej sieni na obecnom úrade v Makove.

Viac...

Uvedenie poštovej známky Historický poštový voz

blog

V rámci výstavy AGROSALÓN 2022 sa 8. decembra o 14:00 uskutoční inaugurácia poštovej známky z emisného radu Deň poštovej známky: Historický poštový voz.

Viac...