Nová predajňa v Košiciach

Pridať do obľúbených
  • info17 3. júl 2020 @22:25

    Dobrý deň. Máme radostnú novinu pre všetkých filatelistov a zberateľov slovenských známok z východného Slovenska. Spolu so Slovenskou poštou a.s. a POFIS sme spustili v našich priestoroch na Krosnianskej ulici č. 83 v Košiciach predaj slovenských známok a filatelistického tovaru. Už čoskoro bude tovar doplnený aj na stránku www.uninakup.sk, kde v sekcii pre zberateľov, nájdete slovenské známky a filatelistický tovar od roku 1993.
    Novinky tam samozrejme nájdete už pri dni emisie. P.V.

  • rg 8. júl 2020 @16:05

    Dobrá správa. Dopĺňam a upresňujem ju: Predaj sa vykonáva v kancelárii (office) firmy UNIBUSS, s.r.o. Krosnianska 83, sídlisko Furča. Otvorené Po – Pia: 08:15 – 15:00. T.č. je v predaji známka č.e. 716 a s ňou súvisiace produkty. Čoskoro bude sortiment rozšírený. Termín „čoskoro“ ani rozsah sortimentu nevedela slečna office manažérka konkretizovať.

  • info17 8. júl 2020 @20:44

    Dobrý večer.
    Predaj sa vykonáva cez prázdniny od 9:00 do 16.00. Možnosti sú také, aké sú. Nie každý je filatelista. Kľudne si dohodnite stretnutie pri dobrej káve, preberieme sortiment a určite si doplníte zbierku podľa vašich predstáv. Snažime sa mať novinky v deň emisie a za emisné ceny! Tovar sa naskladňuje každý týždeň, ale v rámci finančných možnosti firmy. Dúfame, že tento náš krok spolu s POFISOM privitate. P.V.

  • jan.murgas 8. júl 2020 @20:51

    Ja som spokojný. Veľký výber hawidiek, PL, NL, FDC. Doplnil som si tu aj kupóny, ktoré mi chýbali z r. 2015 - bienale. Oceňujem možnosť zakúpiť si známky a ostatný filatelistický tovar v deň emisie za emisné ceny! Aj znamka z roku 2016 ma vyšla za nominál. V office veľmi príjemné posedenie a pokec. Ďakujem a vítam tento ústretový krok firmy unibuss!!!