• silvika829 31. január 2020 @15:38

    Dobrý deň, chcem sa spýtať odkiaľ mám vedieť či sú známky platné aj na pošte resp. či sa dajú používať a či sú platné v roku 2020. Aby som zbytočne neobjednávala. Alebo či všetky čo sa dajú vložiť do košíka a kúpiť sa dajú kúpiť na pošte, zalepiť na balík a poslať

  • Monika Podolská (POFIS) 3. február 2020 @06:48

    Dobrý deň, všetky známky, ktoré sú dostupné (v predaji) sú platné v poštovom styku. Známky, ktoré sú nedostupné a majú status "Tento produkt je nepredajný", sú buď neplatné (všetky známky s nominálnou hodnotou v SKK, 1993 - 2008), alebo sú vypredané.
    Na pošte väčšinou kúpite novšie poštové známky, u nás kúpite všetky dostupné s nominálnou hodnotou v EUR alebo označené symbolom tarifnej hodnoty. Všetky tieto známky sa dajú nalepiť na zásielku (list alebo balík) a poslať.

  • cartman 13. máj 2020 @16:32

    dobrý deň
    Ja by som sa chcel opýtať či ešte sú v ponuke tie balíčky rôznych známok /myslím že po 25,50známok/, predtým ste ich mali aj tu v ponuke ale neviem to nejak nájsť, tak či je to ešte aktualne alebo už nie su v predaju

  • karolmilan52 19. máj 2020 @18:53

    artman - balíčkové známky, najmä námetové a pečiatkované sú bežne dostupné na inzerátoch.