Séria spoločná s Čínou,

Pridať do obľúbených
  • i.krizka 23. september 2019 @17:41

    Nádherne zladená farba podkladu a celková vynikajúca práca pána Fardu.

  • J. Lipták 26. september 2019 @00:29

    Spoločné vydanie s totalitným, komunistickým štátom porušujúcim ľudské práva svojich obyvateľov, zatvárajúcim Ujgurov do lágrov, vyhrážajúcim sa vojenským zásahom Taiwanu, a to navyše v roku 30. výročia masakra na Námestí nebeského pokoja. Smutné.

  • jadronj 26. september 2019 @18:34

    nechápem prečo ľudia zaťahujú politiku do filatelie

  • skapusta 8. október 2019 @09:25

    Pozdravujem, poprosím kedy môžeme čakať aj Čínske vydanie ?

  • Monika Podolská (POFIS) 8. október 2019 @09:32

    Dobrý deň,
    zatiaľ známky z Činy neboli dodané a ani nevieme, kedy presne prídu. Akonáhle ich budeme mať k dispozícii, budú uverejnené na našej stránke a sprístupnené k predaju.

  • milan_celko 20. október 2019 @16:43

    známky z Činy, aj FDC, + TL, som veľmi zvedavy, kedy Vám prídu. Zatial máte len Slovenské vydania?

  • miloslav.figura 20. október 2019 @18:28

    Pozri spol. vydanie resp. všetky produkty.

  • i.krizka 21. október 2019 @20:20

    Na Čínskych známkach nik neprečíta,že to je spoločne vydanie zo Slovenskom. Na oboch vydaniach mal byť tento nápis v oboch jazykoch. Škoda.

  • J. Lipták 22. október 2019 @10:19

    i.krizka, ste si istý, že na čínskych známkach to nie je (v čínštine) napísané?
    Tu je zmienené čínske vydanie: https://www.xabusiness.com/china-stamps-2019/2019-25.htm

  • i.krizka 22. október 2019 @11:16

    Pán Lupták a Vy viete čínsky? Ja nie a veľa filatelistov tiež. Pre všetkých by teda bolo lepšie a zrozumiteľnejšie , nápis mať v oboch jazykoch. Čínske vydanie som videl skôr,ako Vy,ale uznám ,že ste vtipný.

  • slavik 22. október 2019 @12:20

    Ked si kupite cely cinsky tlacovy list, budete mat na okraji zrozumitelne aj napis, ze sa jedna o spolocne slovensko-cinske spolocne vydanie.

  • slavik 22. október 2019 @12:23

    Ked porovnam cinsky text na lavom dolnom okraji tlacoveho textu, je zhodny s cinskym textom na znamke. Takze ano, cinsky hovoriaci ludia sa o spolocnom vydani dozvedia aj z kazdej cinskej znamky.

  • i.krizka 22. október 2019 @12:28

    Ano pán Jari, len ja som mal na mysli všetkých filatelistov, ktorí čínsky nevedia a TL ich nezaujíma.

  • J. Lipták 22. október 2019 @12:48

    Keby to tam bolo po čínsky a po slovensky, tiež by tomu väčšina filatelistov nerozumela, to by tam muselo byť ešte aj po anglicky. A toľko nápisov, to už by bolo priveľa. Čínsky filatelista rozumie, slovenský filatelista tiež rozumie.

  • i.krizka 22. október 2019 @12:51

    Prečo anglicky , angličanov sa tá séria netýka, akosi si nerozumieme. Myslím,že to už stačí.

  • m_gerec 31. október 2019 @19:13

    Videl som čínske vydanie - krásne vytlačené, reliéfna tlač, lesk, slovenské známky vyzerajú ako chudobný príbuzný. Presne takto zvyšujeme sebavedomie Číňanov - pozrite si na odľahčenie český komediálny TV seriál "Čtvrtá hvězda" časť 11 "Hodina H", čas cca 14:55.

  • m_gerec 2. november 2019 @12:55

    Máme ho tu prej na tejden zaměstnat (čínskeho mládenca), ať si prej skusí, jak vypadá práce v rozvojových zemích

  • m_gerec 2. november 2019 @13:08

    Diel 11 "Hodina H", čas cca 11:13 - 11:23, dialóg dvoch manažérov pražského hotela, čítajúcich e-mail z Číny:
    - Máme ho tu prej na tejden zaměstnat (čínskeho mládenca), ať si prej skusí, jak vypadá práce v rozvojových zemích.
    - V rozvojových zemích? To nám píšou Číňani?
    - To neřeš.

  • slavik 5. november 2019 @12:03

    Kedze Pofis ponukal na predaj iba cinske znamky (aj tie su uz vypredane), objednal som si z Ciny ich kompletne vydanie (znamky, FDC A, FDC B, mixovane FDC, maxikarty) pre seba a znamych. Zopar kusov mam ako prebytok na predaj. Viac info na spolocne.vydania@gmail.com

  • slavik 16. november 2019 @13:54

    Podobu cinskych vydani si mozete pozriet aj na webovej stranke http://gofile.me/3XfIl/Oy9itivA6