zdraženie služieb

Pridať do obľúbených
  • nal 27. jún 2019 @20:30

    Od júla sa zdražuje poštovné.
    Budete meniť aj ohlásené nominály pri nových známkach?

  • jimbopepo 28. jún 2019 @07:35

    Pofis s tým síce nič nemá, ale nedá sa nenapísať, že Slovenská pošta je zrejme len dojnou kravou pre vyvolených papalášov. Veď nie je normálne, aby malo chudobné Slovensko drahšie poštovné ako Nemecko! Slovenská pošta má otrasné služby - list 1. triedy často doručí na 2-3 deň, balík 1. triedy treba poslať 3 týždne pred Vianocami, aby ho vôbec doručili, väčšie listy nechávajú automaticky na pošte, lebo poštárka by mala plné tašky... Katastrofa. Napríklad balíky posielam už iba cez zásielkovňu - poistený balík do 5 kg vyjde napríklad do ČR štyri eurá - pošta pýta trikrát toľko. Hanba.

  • Tono 28. jún 2019 @15:16

    Slovenska posta zdrazuje tento rok uz druhy krat.... 1.5.2019 a 1.7.2019, minuly rok tiez zdrazovali.....Skvalitnenie sluzieb ? to je snad zart.....ved na postach sa stoji v rade s cislom ako u lekara aj 15 - 20 minut, tam kde nie je tento system aj 30 minut, sluzby za prepazkami su katastrofalne, dve okienka zatvorene, dve otvorene..nechapem, preco posty nemaju jedno okienko v urcitej dobe dna ( napr. 16,00 -17,00 ) kde by chodili len firmy, ked Vas takyto klient predbehne s 25 ks balickami a 50 doporucenymi listami tak preklinate vsetkych......Posta v sucasnosti je v krize, sluzby sice roznorode, ale pomale, drahe a pracovnici posty nedoceneni, lebo sa asi niekde inde prelievaju peniaze.....Doporuceny list 2 trieda z Bratislavy do 50 km vzdialeneho mesta isiel 6 dni, o com to je ???? tie prepocty a vysvetlenie o kolko sa postovne zvysi na 1 obyvatela v tlaci ( Pravda )su velmi primitivne a na hanbu vysvetlene....Taketo vysvetlenie ani nech radsej nepisu......

  • OHAJ 29. jún 2019 @00:49

    Horko ťažko sa mi podarilo zásobiť známkami T2/50g. po 50 centov, viac ako hárok ani nechceli predať a to som pobehal viac pôšt, najviac som šiel vytočený z PB3 - rad až von po parkovisko dobreže nie až po nemocnicu, otvorené iba okienko č.2, vedúca za č.1 si vytelefonovávala, a na poznámku, prečo neotvorí drzo vyblákal, všade sú rady, čakajte si - nato pár babiek radšej odošlo i zo šekmi čo mali v rukách radšej domov, pondelok si veru priplatia za takéto služby !

  • foltinmario2 29. jún 2019 @14:39

    Na chudobe sa najlepsie zaraba . Strih vlasov 8 eur v Anglicku za 10 briskej libry . V Bratislave , uz ani nehovorim . Pomaly za modru bankovku .

  • Tono 29. jún 2019 @16:58

    foltinmario2 ....co to ma s filateliou spolocne ?, Vas holic. Piste k veci a racionalne k filatelii. Ste v komentaroch trochu inde a mimo, vygumovany....

  • 9natasa9 29. jún 2019 @19:11

    Dobrý deň, neviem zistiť, či išlo hore poštovné aj pri liste 1. triedy do 50g. Dotera to stálo 0,70 centov. Potrebujem to dosť súrne, neviete mi niekto poradiť?

  • m_gerec 29. jún 2019 @22:27

    1. trieda do 50 g bude 80 c,
    https://www.posta.sk/stranky/tarifa-sp

  • foltinmario2 30. jún 2019 @09:06

    Neurazajte - aky Tono ? Vyjadrujem svoj nazor takto verejne , nech si to precitaju aj ostatny ludia .

  • nal 2. júl 2019 @17:45

    Zdraženie služieb má súvis s Pofisom. Majú sa vydať tri známky (snp, bib, bosák) s paušálom 0,5€. Preto sa pýtam POFISu, či sa zmení paušál.