Komentare k znamkam 2019

Pridať do obľúbených
  • Tono 15. máj 2019 @12:33

    Preco zmizli u zatial nevydanych znamkach komentare ?

  • jur1 15. máj 2019 @14:49

    Lebo.
    Na Slovensku je to tak.
    Aspoň vznikne dojem, že naše známky sú pekné, lebo už vydanú známku nemá zmysel komentovať.
    Ale vlastne nemá zmysel komentovať ani tú nevydanú, lebo je už dávno rozhodnuté - viď známka s prezidentkou.
    Byť na mieste autora, tak stiahnem ten návrh po toľkej kritike, ale je on spokojný a keď má okolo seba pochlebovačov, tak aj sebareflexia bude skreslená.
    Ináč všimli ste si, že komentáre známok zo starších ročníkov sú vymazávané tiež a sem-tam ostanú len tie kladné, aelbo nič nehovoriace?
    Istý pán z Košíc sa veľmi odvolával na neexistenciu komentárov pri starších prezidentských známkach, len si nevšimol, že aj tie, ktoré tam kedysi boli, dnes už nie sú.

  • m_gerec 15. máj 2019 @20:48

    Tiež som bol nemilo prekvapený, že komentáre známok zmizli (u už vydaných známok zostali, po vydaní sa obnovia?), mala by sa k tomu vyjadriť zodpovedná osoba z Pofis-u.
    Myslím, že prvým krokom k potlačeniu tejto "cenzúry" by mohlo byť odstránenie anonymity komentujúcich - ak niečo napíšem, nemal by som sa hanbiť podpísať to svojím pravým menom a zodpovedať za to.
    Prosím už registrovaných prispievateľov - vyjdite z anonymity, zmeňte si svoje nickname na Vaše skutočné meno.

  • ferda.adrian 16. máj 2019 @07:52

    https://www.pofis.sk/blog/2019/4/8/komentovanie-produktov

  • foltinmario2 16. máj 2019 @12:32

    Pofis bojuje za slusne Slovensko . Vsetko je podvod .

  • J. Lipták 16. máj 2019 @20:20

    Tiež ma nemilo prekvapilo zmazanie komentárov pri známke s prezidentkou - mimochodom, išlo už o druhé zmazanie. Najprv som kritizoval orientáciu na šírku, technológiu (ofset) a nízky náklad (vtedy ešte len pol milióna), ten komentár mi zmizol, ale dalo sa komentovať ďalej. Teraz sa ani už len nové komentáre k tej známke nedajú pridať. Niekto nedokáže zniesť, že ľuďom sa nová známka s prezidentkou nepáči.

    A pre radosť pána Gereca si mením nickname, aby bolo viditeľné moje priezvisko.

  • Veronika Vančová (POFIS) 17. máj 2019 @12:53

    Pekný dobrý deň, produkty môžete komentovať od ich dátumu vydania.

  • Tono 21. máj 2019 @14:36

    Po funuse, teda po vydani znamky komentovanie uz nema ziaden vyznam. Koho to bol napad ? Odteraz budu vsetky komentovane znamky " čačane " a bez komentara, majte sa. Asi pride doba a cas, ze POFIS zverejni nicky vsetkych prispievatelov, vsak oni to aj tak vedia....

  • jekrajciovci 8. január 2020 @18:48

    Toto rozhodnutie nemá obdobu, ale u nás vydávame stavebné povolenie aj vtedy keď už stavba stojí a pofisáci si berú príklad od nich