• flashpietro 25. september 2013 @00:03

    toto je otras, šok, hnus, naškaredšia a najdesivejšia známka skú som kedy videl. Za známkou nezaostáva ani FDC a ostatné produkty. Celkovo sú známky BIB oničom, ale táto je vrcholom všetkého.Zombie známka, fuj.

  • ivba 25. september 2013 @22:44

    Mám dojem, že toto vydanie sa stane raritným vydaním.
    Táto známka je jedinečná. Neexistuje žiadna, ktorá by sa s ňou dala porovnávať.
    Plne súhlasím, že umelecký výraz autora je mimo môjho pochopenia, ale uznávam originálnosť Slovenskej pošty..

  • flashpietro 6. október 2013 @01:17

    nie len to, že sa kresba dostala na známku, ale že vyhrala 1. miesto na bienále? určite sa tam našli aj lepšie a hodnotnejšie diela

  • homernut 14. október 2013 @19:16

    blééé jak zombie na jednom je jak mu z ucha nieco tece

  • 9natasa9 15. október 2013 @16:37

    Súhlasím, umelecký výraz autora je aj mimo môjho pochopenia, fakt škaredá známka.

  • micka 17. október 2013 @10:42

    Zaujímavé názory na známku tohoročného BIB. Stretol som sa a rozprával s odborníkom na umenie, ukazoval mi knihu afrického domorodého umenia s niečím podobným, že tomu nič nemožno vytýkať, skrátka umenie má mnoho tvárí a že ide o jedinečnú kresbu. Hádam iba to, že autor údajne nebol originálny, že čerpal asi z africkej tvorby, ako mi tvrdil. Musíme si zvykať, že to nie je slovenský folklór alebo Martin Benka alebo Brunovský.