spolocne vydanie

Pridať do obľúbených
  • huno136 15. marec 2011 @08:37

    Neviem ake vy mate informacie, ale pred dvoma tyzdnami mi kolega doniesol spolocne vydanie z Egypta. Je to blok so styrmi znamkami v dvoch radoch a medzi znamkami je umiestneny kupon. Takze by bolo dobre, aby ste tieto znamky co najrychlejsie zabezpecili pre filatelistov. Mozno ich bude treba viac, lebo sa da urobit pravy a lavy kupon, pripadne spojka. Kupon je rovnaky.

  • Master1993 15. marec 2011 @13:51

    Dobrý deň, mohli by ste tento hárček odfotiť a uložiť niekde na internet, aby sme mali predstavu, o aký hárček ide?

    Ďakujem

  • Monika Podolská (POFIS) 16. marec 2011 @12:41

    Dobrý deň,
    my zatiaľ nemáme žiadne nové informácie o egyptskom vydaní. Ak sa nám podarí skontaktovať sa z Egyptskou poštou a dohodnúť výmenu alebo odkúpenie ich známok, bude tento produkt v našej ponuke. Nemôžeme to ale sľúbiť, lebo komunikácia s egyptskými partnermi je veľmi obtiažna.

  • huno136 17. marec 2011 @12:14

    Dobrý deň
    Pán Martinsobotka1, prosím Vás aby ste mi zaslali vašu emailovú adresu a potom vam pošlem oskenovaný obrázok.

  • Master1993 17. marec 2011 @19:24

    Dobrý deň,
    môj e-mail je Martinsobotka@azet.sk .

    Vopred ďakujem

  • m.kello 25. marec 2011 @21:40

    prave som uz videl na aukre predavat harcek a PDF Egyptskej verzie spolocneho vydania. Ma uz pofis k tymto produktom pristup? Ak ano kedy budu zaradene do predaja?

  • peter 27. marec 2011 @11:26

    Na stránke Aukro sa ponúka FDC spoločného vydania (v opise sa uvádza hárček), v pečiatke je dátum
    8. 10. 2010, teda dátum zhodný aj s našim vydaním. Možno však predpokladať, že Egypt vydal túto známku neskôr. Nie vo všetkých krajinách možno FDC poštovo použiť, teda z pohľadu vydavateľa išlo asi len o suvenír.
    V súčasnej situácii to má zrejme aj POFIS zložité, pretože musí čakať na oficiálne vyjadrenie druhej strany. Treba len dúfať, že sa tak čoskoro stane a bude možnosť získať aj druhú časť spoločného vydania.