spolocne vydania

Pridať do obľúbených
  • m.kello 14. január 2011 @09:37

    Dobry den
    chcem sa opytat a poradit ohladom spolocnych vydani znamok s inymi statmi. Viete mi poradit ako sa dostat prave k zahranicnym vydaniam danej spolocnej emisie, ci uz sucasnych znamok ale i tych z predchadzajucich rocnikov? Napr. sucasne vydanie s Egyptskou republikou alebo predchadzajuce s Indoneziou (harcek Gasparko), s Izraelom (keramika), s Francuzkom (Stefanik)? Dakujem za radu a podnety.

  • Monika Podolská (POFIS) 14. január 2011 @20:22

    Dobrý deň,
    známky a produkty spoločných vydaní, ktoré sme mali, alebo ktoré ešte niektoré aj máme na predaj sú v Katalógu v sekcii Spoločné vydania známok.
    Známku spoločného vydania s Egyptom zatiaľ Egyptská arabská republika nevydala. Svoje vydanie chystá v prvom polroku tohto roku.

  • m.kello 16. január 2011 @19:08

    Dakujem za informaciu. Vidim ze mate francuzku znamku Stefanika. Predavate ich po kuse, ale keby som si objednal 8ks dostanem cely harcek alebo kazdu samostatne?

  • peter 16. január 2011 @22:48

    Známka M. R. Štefánika francúzskeho vydania (2003) vyšla v tlačovom liste so 40 známkami. Naše vydanie bolo v TL s ôsmimi známkami.

  • peter 17. január 2011 @08:57

    Na doplnenie uvádzam, že nie je pravidlom, aby známky spoločného vydania mali jednotnú tlačovú úpravu.

  • johan 29. január 2011 @20:44

    A kde by som mohol zistiť, v akej úprave ich vydali. Nedalo by sa to uvádzať priamo pri týchto známkach v sekcii Spoločné vydania známok? Napríklad vedľa záložiek Autori a Komentáre by mohla byť ďaľšia záložka Špecifikácia, tak ako je to u slovenských známok.

  • Monika Podolská (POFIS) 30. január 2011 @11:00

    Dobrý deň,
    k tým emisiám spoločných vydaní, ktoré boli vydané v posledných rokoch môžeme tlačovú úpravu doplniť do popisu. K starším spoločným vydaniam tieto informácie nemáme. Mohli by ste ich nájsť na webových stránkach príslušných poštových operátorov partnerských krajín, alebo v odborných katalógoch, napr. v nemeckom katalógu MICHEL.

  • Master1993 9. marec 2011 @17:45

    Dobrý deň,
    sú nejaké nové informácie ohľadne Egyptskej známky?

  • Master1993 9. marec 2011 @19:13

    A ešte by ma zaujímalo, keby som mal záujem o Francúzsky tlačový list Štefánika, teda 40 známok, či na predajni POFISu v BA máte celé tieto listy, alebo len jednotlivé natrhané známky.

  • Monika Podolská (POFIS) 10. marec 2011 @07:48

    Dobrý deň,
    o egyptskom vydaní nemáme zatiaľ žiadne informácie.
    Zo zahraničného vydania emisie Štefánik nejaké celé tlačové listy na sklade ešte máme. Napíšte, prosím, do ktorej predajne by ste prišli a my Vám zabezpečíme, aby predajňa uvedené známky mala k dispozícii.