• jolo21 6. august 2010 @19:34

    Prečo sa nedaju kupit aktualne znamky na hlavnej poste v Banskej Bystrici. Skusal som to niekolkokrat maju iba bezne znamky ktore kupim pri kazdom okienku .Myslel som ze predavaju filatelistický material.Slovenska pošta nepredava poštove známky pre zberatelov?

  • Monika Podolská (POFIS) 6. august 2010 @20:32

    Pošty zväčša predavaju na svojich filatelistických priehradkách aktuálne emisie (aj príležitostných známok), na základe stálych objednávok zákazníkov.
    POFIS tento materiál poštám len podľa ich objednávok dodáva. Skúste sa opýtať, prečo neobjednávajú aj nové emisie, respektíve si ich skúste na hlavnej pošte objednať na stálu objednávku.
    Ak neuspejete, kontaktujte pofis.obchod@slposta.sk, a my Vám požadovaný tovar zašleme na dobierku.
    Napriek tomu Vašu pripomienku posunieme aj na uvedenú poštu.
    Prajeme pekný večer

  • starfi 12. august 2010 @19:55

    Nie je to pekná vizitka hlavnej pošty v Banskej Bystrici.Mohli by na predaj nových emisií využiť existujúci shop po zaregistrovaní zákazníka-filatelistu,ktorý by sa zaviazal k trvalému odberu noviniek.
    Generálne riaditeľstvo je v BB,ale obchody POFIS sú v BA.Nemá to logiku.
    Som bystričan,už som to viac krát kritizoval.Žiaľ,zbytočne.Asi ide o biznis.
    starfi

  • Monika Podolská (POFIS) 13. august 2010 @07:36

    Dobrý deň,
    banskobystrická hlavná pošta má filatelistickú priehradku a ak sa prihlásite na odber noviniek, mali by Vám zabezpečiť, že ich budete môcť pravideľne odoberať.
    POFIS neovplyvňuje obchodnú politiku pôšt. Koľko si pošta filatelistického materiálu objedná, toľko jej bude dodané.