Niekoľko návrhov...

Pridať do obľúbených
  • burcostefan 29. október 2010 @10:13

    Prajem Vám pekný deň! Ešte raz Vám vyslovujem poďakovanie za pekné stránky a dúfam, že biele miesta s "krížikmi" postupne doplníte /napr. pri PPP v starších ročníkoch, či uvádzaní služobných obálok ministerstva a pošty-Pofisu.../. Očakávam tiež optimálny časový predstih pri zverejňovaní plánovaných pečiatok, ako aj rôznych informácii napr. pri inauguráciách, či vydaniach materiálov s prítlačou. Myslím, že "Pofisfórum" bude prínosom k skvalitneniu činnosti a najmä k lepšej propagácii a predaju filatelistických materiálov. Opakujem i námet na vhodné využitie prázdnych kupónov v hárčekoch UMENIE. Dovoľujem si upozorniť i na zmenu adresy Pošty Rožňava 1 /už nie je na Čučmianskej/. Viete, že oni ani nevedia o tom, že sú predajným miestom POFISU? Asi trochu veľa na prvý krát a tak ďakujem za pochopenie . S pozdravom: Dr. Štefan Burčo - Zakarp.20 - 04801 Rožňava.

  • o_kutlik 1. november 2010 @16:14

    Dobrý deň,
    chcel by som upozorniť na funkcionality vášho Webu. Viem, že kritizovať je nalľahšia vec na svete, ale chcem pomôcť skvalitniť vaše stránky.

    1. Prezerám napr. známky a som na 5. stránke.Pozriem detail známky, pri návrate z detailu v prehliadači mi skočí na 1. stránku, aj keď som bol na 5.-tej. Rovnaké správanie je aj pri ostatných produktoch.
    V detaili nie je tlačítdlo Návrat na zoznam, alebo by pomohol aj Skok na nasledujúcu položku.

    2.Bolo by možné pridať do - Zobraziť skrátený detail o produkte aj Cenu položky, prípadne dostupnosť?
    Teraz musíte vojsť do každej položky, aby ste zistili, či sa dá kúpiť, alebo nie, vrátiť sa naspäť a ísť na ďalšiu položku.
    Skúste si sami, po akej dobe stratíte trpezlivosť? Na ukážku pozrite napr. na adresu http://www.filateliepenkava.cz/katalog/slovenska-republika/znamky-2010/?sort=catalog_no_from
    ako sa dá jednoducho nakupovať, alebo pohybovať po položkách.

  • Monika Podolská (POFIS) 2. november 2010 @14:33

    Dobrý deň,
    Ďakujeme za pripomienky. Ak to bude možné, pokúsime sa s dodávateľom vylepšiť funkcionalitu stránky k spokojnosti zákazníkov a návštevníkov.

    Nákupný košík je až v druhej úrovni, takže nakupovanie bez toho, aby ste si pozreli informácie o produkte nie je možné. Naša stránka je aj katalógom a našim záujmom je podať čo najviac informácií, aby sa zákazníci vedeli správne rozhodnúť ktorý produkt si chcú vložiť do košíka.