Prezident - hárček

Pridať do obľúbených
  • popapulos 10. jún 2009 @09:39

    Takéto stvárnenie si pán prezident nezaslúži. Po každej stránke otrasné. A to je už jeho tretia známka... (Kornel)

  • 11111 10. jún 2009 @14:25

    Suhlasim, vsetko je sice pekne, konecne vynimocne spracovanie, ale prezident na takej zlatej znamke nema co hladat.
    Ibaze by si to zasluzil tym, ze bol za prezidenta zvoleny uz 2x.
    Zavana to totalitnymi statmi typu Husajnovsky Irak, Nijazovsky Turkmenistan, alebo sucasne Kirgizsko.
    Tam sa vydavaju take znamky s prezidentmi.
    Su ine slovenske osobnosti, ktore by si zasluzili zlatu znamku.
    Len dufam, ze takto spracovana znamka nebude posledna.

  • ujochujo1 15. jún 2009 @15:47

    Humus brutus. Fakt otrasna znamka, inak ako prezident :-)

    Zabudol si na Kazachstan

    Nursultan Abishuly Nazarbayev
    Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев

  • Jožo 16. jún 2009 @08:24

    Je to neskutocne co sa s nasou znamkovou tvorbou deje a to som si myslel pri niektorych znamkach ze uz sa to neda prekonat. Ale da sa. Prva Gasparovicova znamka bola ako z plagatu a teraz toho. Coho sa este dockame?

  • slavik 19. jún 2009 @13:28

    Aky narod, taky prezident.
    Aky prezident, taka znamka.

  • jando 3. august 2009 @20:08

    Keď som videl obrázok známky prezidenta na stránke POFIS, tiež som mal zmiešané pocity, ale samotný hárček to napravil. Mne sa zdá, akoby názory pisateľov vo fórume boli ovplyvnené ich politickými názormi, veď predpokladám, že výtvarnému návrhu Ivana Schurmanna niet čo vytknúť, aj keď termorazba a zlatá farba mu zrejme uškodila, ale to je technická záležitosť. Ku grafickej úrovni hárčeka od Radky Hanečkovej nevyslovujem pochybnosti a možno ak by sa na hárčeku nejakej jednoduchej vhodnej kresby rytecky podieľal Rudolf Cigánik, ktorý robil prítlač na FDC, kritických ohlasov mohlo byť určite menej. A samozrejme, ak by bola zlatá známka po 0,01 Eura, to by sme sa všetci filatelisti tešili!

  • antila 18. august 2009 @18:18

    Dopis akej narodnosti si Ty a potom han.

  • Milco 30. október 2009 @18:14

    hovorte vo chcete - ale znamka samostatne alebo v harceku je spatna! Interesantne ze prezident nezaloval sa na to? Ale este interesantne je aj ze sa Slovensky filatelisti tak indiferentne vyjadruju na chybnu politiku Slovenskej poste a organizatorov ktory navrhuju znamku!