• 11111 24. október 2009 @17:44

    Chcem sa spytat, ci aj znamky zo ZZ Vianoce budu samolepiace, ako pri ZZ Velka Noc.

  • Monika Podolská (POFIS) 6. november 2009 @12:20

    Pekný dobrý deň prajem, áno ZZ Vianoce vychádza v takej istej forme ako ZZ Veľká Noc. ZZ Vianoce 2009 bude takisto spestrený vôňou, tentokrát to bude vôňa ihličia.

  • 11111 6. november 2009 @14:11

    Dakujem za odpoved. Konecne nejaka zaujimavost. Preco tieto znamky nie su zobrazene aj v chronologickom prehlade? Ved maju iny papier, matny, nie leskly a aj vonu nehovoriac o vlnovkovej perforacii. Su to samostatne znamky.
    Este na okraj preco velkonocne ZZ mali taky nizky naklad 20000 ks, ked islo o podporu kampane Liga prti rakovine a navyse to ani nikde na ZZ nebolo napisane? Len dufam, ze vianocne ZZ vyjdu vo vyssom naklade.

  • 11111 23. november 2009 @14:11

    Som uplne sklamany tym, ze ZZ Vianoce sa ani nedostali na vsetky pofis priehradky. U nas mi povedali, ze to hned rozoberu na kraji a na ostatne posty s pofis priehradkou sa to ani nedostane. SUPER SLUZBY, DAKUJEM. HLAVNE ZE STE POSTOVNE ZDVIHLI NA UROVEN NEMECKA, CI TALIANSKA, ALEBO ANGLICKA...inac to Taliansko ma lacnejsie potovne ako mi, ale platy su neporovnatelne vyssie