PREDAJ NOVINIEK V PRIEHRADKACH POFISU

Pridať do obľúbených
  • 1_1 13. júl 2012 @16:08

    Dnes som bol v 2 okresnych mestach na hlavnych postach s pofispriehradkou a chcel som si kupit novinku, ktora vysla dnes Skalka pri Trencine, zial v jednom meste pracovnicka tejto priehradky marodovala, takze znamku mi nemal kto predat (asi keby zomrela, co jej nezelam, tak by tu priehradku museli zrusit, lebo by tam nemal kto predavat), v druhom meste na pofispriehradke mi povedali, ze maju vnutorny predpis, podla ktoreho mozu ju predat az od pondelka (prritom znamka na poste je). Tie predpisy sa uz objavuju asi 3 roky pri niektorych znamkach a zadrziavaju ich niekedy aj tyzden a potom zrazu uz nie su a ani nebudu, ako mi raz nevrlo povedala jedna prracovnicka posty. Ja naozaj nemam cas a ani zbytocne peniaze behat na postu kazdy den, ci uz znamku podla nejakeho predpisu mozu, alebo nemozu predavat. Naco potom na tejto stranke davate nejake datumy, ked posty maju vlastne. slzby ako v Turkmensku.

  • peter 14. júl 2012 @12:09

    Berte to tak, že bolo trinásteho a ešte k tomu piatok... Pošta je v tom úplne nevinne... :-)

  • Monika Podolská (POFIS) 18. júl 2012 @09:44

    Dobrý deň,
    ak nám napíšete na ktorých poštách Vám uvedenú známku nechceli v deň vydania predať, záležitosť preveríme a budeme Vás o výsledku informovať.

  • 1_1 11. august 2012 @15:25

    Svidnik a Bardejov.

  • Monika Podolská (POFIS) 16. august 2012 @09:53

    Dobrý deň pán 1_1. Prosím, pošlite mi Vašu mailovú adresu, aby som Vám mohla poslať odpoveď na Vašu sťažnosť.
    podolska.monika@slposta.sk

  • m_gerec 17. august 2012 @13:26

    Podla mojich zisteni bol k prvej dodavke znamok prilozeny z Odboru zasobovania listok s nespravnym datumom platnosti. V EP z 8.11. a 2.12.2011 je uvedeny datum vydania 17.7.2011, v EP z 3.4.2011 je 13.7.2012. Postari v BJ a SK dodrzali pokyn z OZ.

  • Monika Podolská (POFIS) 17. august 2012 @14:16

    Pošty sa nemajú riadiť nejakou starou verziu emisného plánu (toto bola aktualizácia z 30.11.2011), ale výhradne Poštovým vestníkom, v ktorom je uvedený dátum vydania známky 13.7.2012.
    Oznamy v Poštovom vestníku sa robia práve pre pošty a sú pre pošty "zákonom" !

  • m_gerec 17. august 2012 @18:30

    Rozumiem, pani Podolska - pokladnici na poverenych postach, mali nespravnu informaciu na pokyne ignorovat. Lepsie by bolo, keby bola spravna...

  • peter 21. august 2012 @21:13

    Len treba dúfať, že Pošta nevyhodí dvoch zamestnancov, ktorí za nič nemôžu...

  • drabalekm 20. september 2012 @22:32

    nie je to len v BJ a SK... Podobne aj v PN - počas marodky sa nedalo kupiť nič. Ten prístup pracovníčok by som Vám prial vidieť, aby ste si nemysleli, že len kritizujem. Neochota očividná keď ich zákazník otravuje, že si chce niečo kúpiť. Dostupnosť noviniek je častokrát nulová. Preto to riešim cestou do BA, kde si kúpim čo potrebujem.