Prekvapte svojich blízkych a pošlite im valentínsku pohľadnicu

Sviatok zamilovaných so Slovenskou poštou! Vlastnoručne písaný text má svoje miesto aj v dnešnej elektronickej dobe. Nahraďte sms-ky, e-maily a odkazy cez sociálne siete klasickou pohľadnicou. Tradičná listová komunikácia, ktorá má omnoho osobnejší charakter ako komunikácia elektronická, je stále živá!

srdiecko pohl.

Zachovávanie tejto krásnej tradície považujeme za svoju povinnosť,a preto sme v tomto roku po prvýkrát pripravili pre všetkých zaľúbených edíciu unikátnych valentínskych pohľadníc.

Pre všetkých zaľúbených pripravila Slovenská pošta v tomto roku po prvý krát edíciu unikátnych valentínskych pohľadníc. Pohľadnice majú výnimočný "srdcový" tvar a sú v týchto dňoch k dispozícii zadarmo na všetkých 137 hlavných poštách po celom Slovensku. Zamilovaní ich môžu poslať svojim polovičkám po nalepení známky v hodnote 0,60 eur.

Slovenská pošta s cieľom podporiť tradičné posielanie pohľadníc tradične pripravuje pri rôznych príležitostiach špeciálne pohľadnice, napríklad v rámci Vianočnej pošty mohli deti aj dospelí na takýchto pohľadniciach poslať Ježiškovi svoje vianočné želania. Slovenská pošta pripravila špeciálne pohľadnice aj pre návštevníkov festivalu Bažant Pohoda vo formáte A4, ktoré mohli priamo z festivalu posielať svojim priateľom zadarmo v rámci Slovenska a za poplatok do celého sveta. O tom, že sa posielanie pohľadníc poštou nevytratilo z našich tradícií, svedčí aj fakt, že v roku 2013 sme na poštách predali viac ako 1 500 000 kusov pohľadníc.

Komentáre

Pripojte sa k nám na facebooku