Výstava "Martin Činovský - známková tvorba"

Galéria mesta Bratislavy v spolupráci so Slovenskou poštou, a. s., pripravujú zaujímavú výstavu pod záštitou ministra kultúry Slovenskej republiky s názvom: "Martin Činovský - známková tvorba".

vystava MC

Otvorenie výstavy sa uskutoční 13. marca o 17.00 hod. v Galérii aktualít Pálffyho paláca na Panskej 19 v Bratislave.

Slovenská pošta zabezpečí na podujatie predaj produktov (najmä z autorskej dielne Martina Činovského), príležitostnú poštovú pečiatku s domicilom Bratislava 1 a príležitostnú tlač venovanú tejto výstave. Príležitostná poštová pečiatka sa bude po skončení akcie používať ešte 7 dní na pošte Bratislava 1.

Výstava potrvá do 28. apríla 2013 a bude otvorená denne okrem pondelka od 11.00 do 18.00 hod. Kurátorom výstavy je Mgr. Martin Vančo, PhD. ,vedúci POFIS a Poštového múzea.

Príležitostná poštová pečiatka sa bude 13. 3. 2013 od 8.00 hod. do 15.00 hod. v predajni POFIS na Nám. slobody 27 v Bratislave a následne na akcii v GMB.

PPP M.Č.

Komentáre

 • peter.mach.sr 10. mar 2013 @08:19

  Teším sa na túto výstavu a určite ju navštívim. Mrzí ma ale že otvorenie výstavy je ušité pre bratislavčanov a blízke okolie ! Ak by som prišiel na otvorenie tak sa nemám ako dostať domov. Myslí niekto i na takéto záležitosti ???

 • Veronika Vančová (POFIS) 10. mar 2013 @19:59

  Dobry den, bohuzial neda sa vyhoviet kazdemu. Ak by sme dali otvorenie vystavy na skorsiu hodinu, tak by boli ohlasy od ludi ktori su este v praci, ze nemozu prist.

 • peter.mach.sr 11. mar 2013 @12:48

  Ďakujem za odpoveď,inú som ani nečakal. Myslím si však i naďalej že keby bolo otvorenie o hodinu alebo dve skorej (15.00-16.00) umožnilo by to účasť väčšiemu počtu záujemcov.

 • martincinovsky 12. mar 2013 @11:04

  Zdravim Vas. Tesi ma zaujem o vystavu. Predbezne sa uvazuje aj o Piestanoch, Poprade, Banskej Bystrici... Je to len otazka terminu a podmienok. Takze dovidenia aj v inych kutoch Slovenska. Martin Cinovsky

 • ludkakoscova 20. mar 2013 @23:59

  Pan Cinovsky, to je skvele, budeme sa tesit, teda ja isto, z Prešova to do Popradu nie je az tak daleko. Neviem, ci stihnem Bratislavu, ale rada by som Vasu vystavu videla. Mam velmi rada Vase znamky a tvorbu na nej - a hlaaaavne kvetyyyyyy a motyle - posledny harcek obdivovali aj moji priatelia vo Velkej Britanii, ked pani na poste nalepila na obalku cely harcek, tak som sa modlila, aby mi tu zasielku kvoli krasnemu harceku nikto neukradol :) A s malym synom potom mali aj prirodovedu :) Vdaka!

 • peter 8. apr 2013 @17:07

  Pozrel som si výstavu. S takým materiálom sa dá dosiahnuť ďaleko viac... Trošku dôslednejšiu chronológiu, trošku doplniť opis, trošku lepšie spojiť nadväznosti, trošku doplniť chýbajúce hárčeky, FDC...
  Veď takým rozsahom tvorby sa môže len málokto pochváliť. Preto škoda nevyužiť takúto príležitosť...

Pripojte sa k nám na facebooku